Infolinka: 601 551 400

Provozovatel E-pohřbu:

Společnost ELPIS s.r.o. je firma rodinného typu. Její počátky sahají do roku 1990. ELPIS s.r.o. pro vás připravila možnost objednat pohřeb 365 dní v roce po dobu 24 hodin z kteréhokoliv místa na světě, kde je přístup k internetu na webovém rozhraní  www.e-pohreb.cz .

Toto webové rozhraní pohřební služba Praha – ELPIS, nabízí na svých stránkách již přes 10 let. Pohřební služba ELPIS je průkopníkem v poskytování pohřebních služeb přes internet. Mnoho našich spoluobčanů již využilo této možnosti internetového objednání pohřbu z klidu svého domova, mimo naše kamenné kanceláře pohřební služby Praha - ELPIS, které jsou uvedeny na adrese www.krematorium.cz.

Využitím našeho internetového portálu se vlastně stáváte „našim spolupracovníkem“, který si sám z větší části sjedná pohřeb. Proto uvedené ceny na e-pohřbu.cz  jsou pro vás levnější než v kamenné provozovně. Vypravíte tak pohřeb bez obřadu Praha, ale i pohřeb s obřadem dle výběru z nabídky obřadních síní.

Uvedené základní typy pohřbů s cenami na www.e-pohreb.cz jsou cenově výhodnější a jsou vhodné pro standardní pohřby. Výběr rakví, uren, květin a dalšího příslušenství je zde omezen a nenahrazuje osobní sjednání pohřbu v jedné z našich kancelářích uvedených na www.krematorium.cz, kde obdržíte plný servis služeb se širokým výběrem typů rakví od základních až po V.I.P. rakve a služby, široký výběr okrasných uren, náhrobního příslušenství až po široký sortiment přírodních náhrobků, hrobek včetně stavby a montáže, možnost výběru pohřebních aut od diskrétních až po pohřební speciály s doprovodným autem pro rodinu.

Pohřební ústav ELPIS se v roce 2006 přihlásil k Evropské normě pohřebních služeb EN 15017 přijatou Evropským společenstvím v roce 2005, která doporučuje standard v poskytování pohřebních služeb.

Tato pohřební norma je pro nás závazná.

Je samozřejmostí, že všechna naše speciální pohřební vozidla jsou v našem majetku. Vlastníme dostatečně velká chladící zařízení pro kvalitní uložení zesnulých našich zákazníků do doby pohřbu. Kanceláře naší pohřební služby najdete na pravém i levém břehu Vltavy. Naši spolupracovníci starající se o Vás v našich kancelářích jsou eticky a profesionálně na výši.

Náš pohřební ústav ELPIS poskytuje pro všechny naše klienty bez výjimky, služby na vysoké etické, profesionální a společenské úrovni,  

 Pohřeb Praha hrad

pro  klienty V.I.P. z kulturního, společenského a politického života poskytujeme speciální smuteční služby, včetně veškerých protokolem určených poct a ceremonií již od roku 1990. Naše pohřební služba ELPIS poskytuje také diskrétní převozy zesnulých a jejich diskrétní pohřby s vyloučením veřejnosti a médií. Repatriace provádíme pouze letecky z a do celého světa. Balzamace jsou samozřejmostí.

Adresy našich kamenných kanceláří najdete na www.krematorium.cz.

Telefon NONSTOP:00420 602 200 700